Search

Tuotantoratkaisut

Innomac yhteystiedot, Pasi Vuohelainen

Pasi Vuohelainen

Pintakäsittely ja levyntyöstö
Toimitusjohtaja
+358 44 777 6520
pasi.vuohelainen@innomac.fi

Innomac yhteystiedot Jani Vähäsilta

Jani Vähäsilta

Levyntyöstö ja massiivipuun työstö
Tuotepäällikkö
+358 44 777 6519
jani.vahasilta@innomac.fi

Innomac yhteystiedot, Timo Rantanen

Timo Rantanen

Pintakäsittely ja hionta
Tuotepäällikkö
+358 44 777 6522
timo.rantanen@innomac.fi

Innomac yhteystiedot, Kai Nurminen

Kai Nurminen

CNC-työstökeskukset
Tuotepäällikkö
+358 44 777 6525
kai.nurminen@innomac.fi

Innomac yhteystiedot, Juhani Vuohelainen

Juhani Vuohelainen

Alumiinintyöstö, Lämmitysjärjestelmät, Kierrätys
Tuotepäällikkö
+358 44 777 6523
juhani.vuohelainen@innomac.fi

Myynti

+358 44 777 6517
myynti@innomac

Huolto & Varaosat

Innomac yhteystiedot, Seppo Nikkola

Seppo Nikkola

Varaosatilaukset
+358 44 777 6521
seppo.nikkola@innomac.fi

Innomac yhteystiedot, Marko Ojanen

Marko Ojanen

Huolto- ja varaosat
Varaosa- ja huoltopäällikkö
+358 44 777 6506
marko.ojanen@innomac.fi

Huolto

Klo 8-16
+358 44 777 6516
huolto@innomac.fi

Päivystys klo 16-20
+358 44 777 6506

Varaosatilaukset

Klo 8-16
+358 44 777 6512
varaosat@innomac.fi

Voit tilata varaosia myös varaosatilauslomakkeella!

Huolto

Innomac yhteystiedot, Juha Honkakorpi

Juha Honkakorpi

Automaatioasentaja
 +358 44 777 6516
huolto@innomac.fi

Innomac-yhteystiedot-Pasi-Silver

Pasi Silver

Automaatioasentaja
+358 44 777 6516
huolto@innomac.fi

Innomac-yhteystiedot-Jari-Wecksell

Jari Wecksell

Automaatioasentaja
+358 44 777 6516
huolto@innomac.fi

Hallinto

Innomac-yhteystiedot, Kati Falck

Kati Falck

Hallintokoordinaattori
+358 44 777 6524
kati.falck@innomac.fi

Innomac Oy

Aukioloajat
ma – pe 8-16
Sovitusti palvelemme myös muina aikoina.

Osoite
Linkkikatu 12, 21100 Naantali
info@innomac.fi
Puh. 02 777 650

Laskutustiedot

Verkkolaskutusoperaattori: OKOYFIHH
Verkkolaskuosoite: FI81 5716 9020 0721 58
Sähköpostilaskut (pdf): invoice@innomac.fi
Y-tunnus: 2310890-3

Ota yhteyttä

"*" näyttää pakolliset kentät

Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.