Tuotantoratkaisut ja konemyynti


Kai Nurminen

Kai Nurminen - Innomac Oy

 CNC-työstökeskukset

 Tuotepäällikkö

 puh. +358 44 777 6525

 kai.nurminen@innomac.fi

 


Tuomas Astikainen

Lämmityskattilat, kierrätystuotteet

Tuotepäällikkö

puh +358 44 777 6523

tuomas.astikainen@innomac.fi

 

Teemu Laaksonen

Teemu Laaksonen - Innomac Oy

 Bioenergia ja Atexon

 Tuotepäällikkö

 puh. +358 44 777 6518

 teemu.laaksonen@innomac.fi


Timo Rantanen

silhuetti kuva

  Pintakäsittely ja hionta

 Tuotepäällikkö

 puh. +358 44 777 6522

 timo.rantanen@innomac.fi


Heikki Andersson

Heikki Andesson - Innomac Oy Alumiinin- ja muovintyöstö

 Tuotepäällikkö

 puh. +358 44 777 6531

 heikki.andersson@innomac.fi

 


Kari Kohtamäki

Kari Kohtamäki - Innomac Oy

 Bioenergia ja massiivipuuntyöstö

 Tuotepäällikkö

 puh. +358 44 777 6526

 kari.kohtamaki@innomac.fi
 


Tony Pelander

Tony Pelander - Innomac Oy

  Massiivipuuntyöstö

 Hallituksen puheenjohtaja

 puh. +358 44 777 6510

 tony.pelander@innomac.fi


Pasi Vuohelainen

Pasi Vuohelainen

 Pintakäsittely ja levyntyöstö

 Toimitusjohtaja

 puh. +358 44 777 6520

 pasi.vuohelainen@innomac.fi

 


Jani Vähäsilta

Jani Vähäsilta - Innomac Oy Levyntyöstö ja massiivipuun työstö

 Tuotepäällikkö

 puh. +358 44 777 6519

 jani.vahasilta@innomac.fi

 


Huolto & Varaosat


Huolto

puh. +358 44 777 6516

huolto@innomac.fi

 

Varaosatilaukset

puh. +358 44 777 6512

varaosat@innomac.fi


Seppo Nikkola

Seppo Nikkola - Innomac OyVaraosatilaukset

puh. +358 44 777 6521

seppo.nikkola@innomac.fi

 

 


Marko Ojanen

Marko Ojanen - Innomac Oy

 Huolto- ja varaosatilaukset, Lämmityskattilat

 Varaosa- ja huoltopäällikkö

 puh. +358 44 777 6506

 marko.ojanen@innomac.fi

 


Huolto


Juha Honkakorpi

silhuetti kuva

Automaatioasentaja

 puh. +358 44 777 6514

 juha.honkakorpi@innomac.fi

 

 


Pasi Silver

silhuetti kuva

  Automaatioasentaja

 puh. +358 44 777 6533

 pasi.silver@innomac.fi

 

 


Jari Wecksell

Jari Wecksell - Innomac Oy

  Automaatioasentaja

 puh. +358 44 777 6534

 jari.wecksell@innomac.fi

 

 


Markkinointi


Maritta Vuorinen

silhuetti kuvaMarkkinointikoordinaattori

 puh. +358 44 777 6530

maritta.vuorinen@innomac.fi

 

 


Taloushallinto


Kirsi Leimu

silhuetti kuva

 Varaosapalvelut ja laskutus

 puh. +358 44 777 6524

 kirsi.leimu@innomac.fi


 

 

Innomac Oy


Aukioloajat: ma – pe 8.00 – 16.00

Sovitusti palvelemme myös muina aikoina.

Tiemestarinkatu 3, 20360 TURKU

 info@innomac.fi

Puh. 02 777 650
 

Yrityksen verkkolaskutustiedot: 


Verkkolaskutusoperaattori: OKOYFIHH

Verkkolaskuosoite: FI81 5716 9020 0721 58   

Tietosuojaseloste

Yleiset sopimusehdot