Tuotantoratkaisut ja konemyynti


Kai Nurminen

Kai Nurminen - Innomac Oy


 CNC-työstökeskukset

 Tuotepäällikkö

 puh. +358 44 777 6525

 kai.nurminen@innomac.fi


Teemu Laaksonen

Teemu Laaksonen - Innomac Oy


 Bioenergia ja Atexon

 Tuotepäällikkö

 puh. +358 44 777 6518

 teemu.laaksonen@innomac.fi


Timo Rantanen

silhuetti kuva

 
 Peruskoneet

 Myynti

 puh. +358 44 777 6522

 timo.rantanen@innomac.fi


Heikki Andersson

Heikki Andesson - Innomac Oy Alumiinin- ja muovintyöstö

 Tuotepäällikkö

 puh. +358 44 777 6531

 heikki.andersson@innomac.fi

 


Kari Kohtamäki

Kari Kohtamäki - Innomac Oy

 Bioenergia ja massiivipuuntyöstö

 Tuotepäällikkö

 puh. +358 44 777 6526

 kari.kohtamaki@innomac.fi
 


Tony Pelander

Tony Pelander - Innomac Oy

 
 Massiivipuuntyöstö

 Hallituksen puheenjohtaja

 puh. +358 44 777 6510

 tony.pelander@innomac.fi


Pasi Vuohelainen

Pasi Vuohelainen

 Pintakäsittely ja levyntyöstö

 Toimitusjohtaja

 puh. +358 44 777 6520

 pasi.vuohelainen@innomac.fi

 

Huolto & Varaosat


Huolto:

puh. 044 - 777 6516

huolto@innomac.fi

 

Varaosat:

puh. 044 - 777 6512

varaosat@innomac.fi


Marko Ojanen

Marko Ojanen - Innomac Oy

 Huolto- ja varaosatilaukset, Lämmityskattilat

 Varaosa- ja huoltopäällikkö

 puh. +358 44 777 6506

 marko.ojanen@innomac.fi

 

Huoltomiehemme:


silhuetti kuva

 

 Juha Honkakorpi 

 Automaatioasentaja

 puh. +358 44 777 6514

 juha.honkakorpi@innomac.fi


silhuetti kuva

 
 Kari Janhonen

 Automaatioasentaja

 puh. +358 44 777 6538

 kari.janhonen@innomac.fi


Jari Wecksell - Innomac Oy

  Jari Wecksell

 Automaatioasentaja

 puh. +358 44 777 6534

 jari.wecksell@innomac.fi

 

 

Taloushallinto


Kirsi Leimu

silhuetti kuva

 

 Varaosapalvelut ja laskutus

 puh. +358 44 777 6524

 kirsi.leimu@innomac.fi


 

Innomac Oy


Aukioloajat: ma – pe 8.00 – 16.00

Sovitusti palvelemme myös muina aikoina.

Tiemestarinkatu 3, 20360 TURKU

 info@innomac.fi

Puh. 02 - 777 650
 

Yrityksen verkkolaskutustiedot: 


Verkkolaskutusoperaattori: NDEAFIHH

Verkkolaskuosoite: FI4317443000001464
 

Tietosuojaseloste

Yleiset sopimusehdot